Hålandsdalen Montessoriskule - Hålandsdalsvegen 532 - 5640 Eikelandsosen

epost: post@hmskule.no Tlf: 56 58 11 00

KONTAKT OSS

Hålandsdalen Montessoriskule - Hålandsdalsvegen 532 

- 5640 Eikelandsosen - epost: post@hmskule.no Tlf: 56 58 11 00

Tilsette ved Hålandsdalen Montessoriskule

Laura Kristin Waage 

E-post: laura@hmskule.com

Sandra Hjartnes 

E-post: sandra@hmskule.com

Benedicte Næss 

E-post: benedicte@hmskule.com

Julie Hoff Koldal

E-post: julie@hmskule.com

Sara Stave 

E-post: sara@hmskule.com

Lilli M. Bjørkelund 

Melinda Hjelm Hatletveit - rektor

E-post: melinda@hmskule.no

Anja Honselmann

E-post: anja@hmskule.com

Mariann Andersen

E-post: mariann@hmskule.com

Mari Ullevik Furubotn
Line Furubotn Storum

Vigdis Øvreeide

E-post: vigdis@hmskule.com